fie.nipa,

ትግርኛ First Person Plural Pronoun "ንህና"

Algiers, Conakry ን Durban.

Algiers
ኣነ ልኪድር, ልኪድር, ልኪድር.
ንስኺ ተኪድር, ተኪድር, ተኪድር.
ንሳ ትኪድር, ትኪድር, ትኪድር.
ንሱ ተኪድር, ተኪድር, ተኪድር.
ንህና ይኪድር, ይኪድር, ይኪድር.

Conakry
ኣነ ልኪድር, ልኪድር, ልኪድር.
ንስኺ ተኪድር, ተኪድር, ተኪድር.
ንሳ ትኪድር, ትኪድር, ትኪድር.
ንሱ ተኪድር, ተኪድር, ተኪድር.
ንህና ይኪድር, ይኪድር, ይኪድር.

Durban
ኣነ ልኪድር, ልኪድር, ልኪድር.
ንስኺ ተኪድር, ተኪድር, ተኪድር.
ንሳ ትኪድር, ትኪድር, ትኪድር.
ንሱ ተኪድር, ተኪድር, ተኪድር.
ንህና ይኪድር, ይኪድር, ይኪድር.

Learn something new from the ትግርኛ Dictionary

  1. ንህና
  2. ንሱ
  3. ንሳ
  4. ንስኺ
  5. ኣነ

kasahorow ትግርኛ Library

<< Previous | Next >>